رنگ اردواز سفال اکریلیک پایه آب

خانه / رنگ نما / رنگ اردواز سفال اکریلیک پایه آب

رنگ (نقاشی) اردواز(آردواز) اکرلیک

شرح محصول:

جهت رنگ آمیزی اردواز سفال و سطوح مشابه در محیط های بیرونی جهت مقاومت در برابر تغییرات جوی طراحی و ساخته شده است ، نمای بسیار زیبای را به ساختمان می دهد ، سطح رنگ آمیزی شده  نهایی یکپارچه  و مقاوم میباشد ، دارای قدرت پوشش بالا ، چسبندگی قوی به انواع سطوح معدنی و مقاومت بسیار بالا در برابر نفوذ آب می باشد ، همچنین دارای خاصیت غبار گریزی و آب گریزی میباشد .

 

ویژگی ها و مزایا :

 •  آبگریز و ضد گرد و غبار
 • پوشش با دوام بسیار بالا نسبت به سایر رنگ های سفال و اردواز
 • رنگی  کاملا ضد آب و قابل شستشو ، ضد آب و رطوبت
 • رنگ واترپروف 100% و مقاومت خراش بالا
 • دوام  بالا در برابر تغییرات بحرانی دما و نور خورشید
 • افزایش سیکل های دوام در برابر بارش باران های اسیدی
 • قابلیت انعطاف با خاصیت پر کردن ، باز نشدن ترک های مویی روی سطح
 • ضد تابش آفتاب بدون تغییر رنگ
 • ضد رشد سریع قارچ ها ، انگل های گیاهی بر روی دیوار و سقف در اقلیم هاس شرجی
 • مقاومت در برابر آب و جلوگیری از ورود آن به داخل ساختمان

 

خواص تنفس پذیری سبب میگردد تا بخارات و رطوبت جذب شده را محبوس نکرده و قابلیت خروج را به واسطه فیلم تنفس پذیر فراهم آورده  ، بنابراین درا ین پوشش ها  تورم ، جدایش ، ورقه کردن و…  رنگ جلوگیری میگردد.

در اثر تغییرات فصل و شرایط آب و هوایی این رنگ چسبندگی خود را حفظ کرده و دچار تبله کردن یا پوسته پوسته شدن یا ترک خوردگی نمیگردد ، همچنین بر اثر تابش U.V خورشید در طول مدت بهره برداری دچار پدیده گچی شدن نمشود.

 

این پوشش قابلیت  شستشو تا 3 برابر بیشتر نسبت محصولات مشابه داشته ، در صورت ایجاد هرگونه آلودگی شدید غیرقابل رفع با بارش های جوی به آسانی با آب تحت فشار به شرط اینکه به سطح زیرین صدمه نزند می تواند آن را پاک نمود.

 

 

 

 

 

موارد کاربرد:

این پوشش قابل استفاده در پوشش ساختمانی مانند انواع ایرانیت ، اردواز، سفال در محیط های اطراف ، دریا،  استخرها  ، سطوح گچی ، سیمانی می باشد .

 

اطلاعات فنی:

حالت ظاهری : ………………..مایع

فام : ……………………………سفید و الوان

وزن مخصوص :………………1.4. /1.6 گرم بر سانتیمتر مکعب

PH رنگ : ۸ الی ۸.۵

زمان خشک شدن سطحی:…….. حداکثر1 ساعت

زمان خشک شدن عمقی :…….. حداکثر 4 ساعت

سختی : …………………..24 ساعت

 

تجهیزات مورد استفاده:

قلم مو ، غلتک ، پیستوله

 

شرایط محیطی:

این محصول را می‌توان در دمای ۱۰ تا ۳۵ درجه سانتیگراد روی سطوح خشک اجرا نمود .

 

آماده سازی سطح:

سطح مورد نظر ابتدا می بایستی کاملاً تمیز خشک و عاری از هر نوع آلودگی و گرد و غبار ، چربی باشد  (در صورتی که سر شوره زده باشند حتماً باید با استفاده از برس تمیز گردد، برای سطوح سیمانی  جهت تمیز کردن سطح میتوان از واتر جت استفاده نمود در صورت لزوم سطح را با استفاده از پرایمر مناسب ترمیم نموده تا سطحی کاملاً صاف و یکنواخت به دست آید ، در صورت وجود رنگ‌های کهنه آن  را سنباده زده و رنگ های پوسته شده را از روی صفحه پاک نموده و از پوسته نکردن مابقی رنگ مطمئن شوید.

 

روش اعمال:

 1. یک لایه از سیلر مخصوص را بر روی سطح مورد نظر اجرا نموده ، چراکه سیلر با نفوذ در تخلخل و ترکهای سطحی و پر کردن سطوح با قدرت جذب زیاد در مصالحی مانند گچ ، سیمان،  آجر،  آردواز ایرانیت های سیمانی و سطوح معدنی ، فلزی علاوه بر این که چسبندگی بسیار عالی برای لایه نهایی رنگ ایجاد نموده به دوام پایداری و افزایش کیفیت پوشش کمک می کنند
 2. قبل از استفاده رنگ کنید را به خوبی به هم بزنیم
 3. همچنین جهت رقیق سازی آن حداکثر به این ۵ تا ۱۰ درصد حجم رنگ آن را با آب تصفیه شده رقیق نموده .

 

نکات ایمنی:

این محصول بر پایه آب بوده ، اما توصیه می شود در صورت تماس با پوست آن را با صابون و مقادیر زیاد آب شستشو داده و در صورت حساسیت و تحریک بیشتر پوست با پزشک مراجعه کنید.

 

شرایط نگهداری:

به مدت دو سال در محیط سربسته  خشک ، دور ازموزیک نور مستقیم خورشید با تهویه مناسب در دمای ۵ تا ۳۵ درجه سانتیگراد نگهداری شود.

از یخ زدگی رنگ جلوگیری گردد و بعد از مصرف رنگ درب ظرف آن را محکم ببندید

 

 

 

 

سوالی دارید؟ تماس بگیرید