بهترین مارک رنگ اکریلیک ساختمانی

خانه / محصولات ساختمانی / رنگ اکریلیک / بهترین مارک رنگ اکریلیک ساختمانی

بهترین مارک رنگ اکریلیک ساختمانی

بهترین مارک رنگ اکریلیک ساختمانی-بهترین مارک رنگ اکریلیک ساختمانی در تهران و کرج-بهترین برند رنگ اکریلیک ساختمانی-بهترین مارک رنگ اکریلیک ساختمان ایرانی-قیمت بهترین مارک رنگ اکریلیک ساختمانی-خرید و فروش بهترین مارک رنگ اکریلیک ساختمانی-

تا چند سال گذشته اگر قصد رنگ آمیزی ساختمان یا نما را داشتید انتخاب های خیلی محدود در انتخاب رنگ پلاستیک و یا روغنی داشتید اما امروزه با انواع مختلف رنگ ساختمانی رو به رو هستیم که هریک در نوع خود عالی هستند و شما باید در این میان مناسب ترین رنگ را انتخاب کنید.

همانطور که پیش تر گفتیم رنگ ساختمانی پلاستیک و روغنی را در بخش های مختلف شامل دیوار های داخلی و سقف و کف استفاده میکردیم اما با ورود رنگ آکریلیک تحولی بزرگ در صنعت رنگ ساختمانی صورت گرفت .

رنگ آکریلیک اولین بار از رزین به دست آمده با درختان ساخته شد و مورد استقبال قرار رفت اما فرمولاسیون این رنگ از سال 1905 تا 2005 دائما تغییر و ارتقا پیدا میکرد. درنهایت بعد از همه اصلاحات انجام شده در دو دسته پایه آب و پایه حلال تولید شد که ابتدا فقط برای رنگ ماشین و خودرو سازی استفاده میشد اما این رنگ آنقدر کامل بود که با ورود به صنعت ساختمان طولی نکشید که بهترین رنگ ساختمانی شد.

در فرمولاسیون رنگ آکریلیک پایه آب از آب استفاده شده و نه از مواد شیمیایی به همین دلیل آن را دوستدار محیط زیست می نامند ، اما رنگ پایه حلال از مشتقات نفتی ساخته شده و بوی نامطلوب رنگ به همین دلیل است .

دیگر مزیت رنگ اکرولیک غیرسمی بودن آن است؛ بوی کمتری نسبت به سایر رنگ‌ها دارد برای مثال هنگام استفاده از رنگ روغنی در فضای داخلی ساختمان  بخارهای حاصل از آن برای چند هفته در محیط باقی می ماند اما بوی کم رنگ اکریلیک پس از خشک شدن از بین می‌رود.

رنگ اکریلیک غیر قابل اشتعال است؛رنگ اکریلیک نما با محیط زیست سازگار است ودر دسته زباله های خطرناک قرار نمی گیرد و می‌توان آن را با زباله‌های معمولی دفع کرد.

رنگ اکریلیک نسبت به سایر رنگ ها مثل روغن و رنگ پلاستیک سریع تر خشک میشود و اجرای آسان تری دارد برای مثال اگر نیاز باشد دو لایه رنگ اجرا کنید با این رنگ به  راحتی و در زمان کم میتوان این عمل را انجام داد.

سطحی که با رنگ آکریلیک مات،براق و نیمه براق پوشش داده می شود آسیب ناپذیر و مقاوم در برابر نفوذ آب است و می توان آن را شستشو داد.

اگر برای نما به دنبال رنگی مقاوم در برابر نور خورشید،سرما و گرما و باران های اسیدی هستید نیز خرید رنگ اکریلیک بهترین راه هست.

امیدوارم اظلاعات بالا کافی و کمک رسان شما برای انتخاب بهترین نوع و مارک رنگ اکریلیک ساختمانی برای شما عزیزان بوده باشد بخش فنی شرکت الوان پوشش تهران آماده پاسخگویی سوالات و ارایه خدمات به شما در سراسر ایران میباشد و آماده جذب نماینده فعال در برخش شهرستان ها میباشد .

سوالی دارید؟ تماس بگیرید