لاک رویه رنگ کنیتکس

خانه / رنگ داخل ساختمان / لاک رویه رنگ کنیتکس

انواع لاک رویه کنیتکس (کنتکس)

شرح محصول:

این محصول ضمن قدرت نفوذ و مقاومت بسیار بالا نسبت به تغییرات شدید دما ، رطوبت بستر و همچنین وجود املاح،حضور در محیط های قلیای در انواع مصالح ، انواع شرایط آب و هوایی میتواند با حفظ خاصیت تنفش پذیری بستر ،چسبندگی بلند مدت به عنوان رویه ای آب گریز ، ضد گرد و غبار  و براق میباشد.

 

ویژگی ها و مزایا :

 • لاک محافظ نما با خاصیت آب گریزی ، ضد گرد و غبار ،ضد آب با خاصیت تمیز ماندن سطوح سیمانی ، بتنی ، اجری و کلیه سطوح خارجی ساختمان پس از اجرا در دراز مدت
 • مقاومت بسیار بالایی در برابر شستشو ، سایش ، نفوذ آب و مواد قلیایی ( رنگ ضد آب ، ضد رطوبت )
 • لاک محافظ نما   مقاوم در برابر نور خورشید ، نور ماورای بنفش
 • لاک محافظ نما مقاوم در برابر رطوبت ، تغییرات دما ، رطوبت بسیار بالا و انواع شرایط مختلف جوی
 • مقاومت بسیار بالایی در برابر شستشو و خراش داشته
 • لاک محافظ نما با خاصیت انعطاف پذیر ، دوام عالی
 • لاکمحافظ نما سریع خشک ، دارای  سهولت اجرا
 • لاک محافظ نما با خاصیت انعطاف پذیری بالا ، مقاوم در برابر تنشهای مختلف در نمای ساختمان
 • کاملاً ضد آب و قابل شستشو
 • مقاومت بسیار بالا در برابر تغییرات شرایط آب و هوایی
 • مقاومت بالا در برابر باران های اسیدی و محیط های قلیایی

 

لذا محصول کیلر نما گروه صنعتی پوشش الوان تهران با توجه به خواص ذکر شده مناسب جهت انواعرنگ امیزی نما بیرونی ساختمان ، ویلا و سطوح بتنی و سیمانی ، فلزی  تمام محیط های بیرونی خصوصا سطوح نمای ساختمان ها پیشنهاد می شود.

 

موارد کاربرد:

 

این محصول با توجه به فرمولاسیون خاص خود، مانع از تاول ، تبله کردن  رنگ شدهو به عنوانرویه ای با کیفیت جهت اجرا نقاشی ، رنگ آمیزی سطوح بتنی ، گچی ، ابزار گچی ، سیمانی ، آردواز ، اجری ، فلزی و غیره در داخل و خارج ساختمان میباشد.

 

 

 

 

اطلاعات فنی:

پوشش تئوری: ………………….10 الی 9 متر مربع بر لیتر ( میزان واقعی بستگی به سطح زیرکار ضخامت پوشش و وسیله کاربرد شرایط محیطی دارد)

حالت ظاهری : ………………..مایع

فام : ……………………………بی رنگ

وزن مخصوص :……………… 0.8 گرم بر سانتیمتر مکعب

ویسکوزیته : …………………..65 واحد کربس

PH رنگ : ۸ الی ۸.۵

زمان خشک شدن سطحی:…….. حداکثر 1.5 ساعت

زمان اعمال لایه بعدی:………..حداقل 3 ساعت ( زمان خشک شدن بستگی به جریان هوا دمای هوا میزان رطوبت ضخامت و تعداد لایه ها دارد)

 

تجهیزات مورد استفاده:

قلم مو، غلطت، پیستوله

 

شرایط محیطی:

این محصول را می‌توان در دمای ۱۰ تا ۳۵ درجه سانتیگراد روی سطوح خشک اجرا نمود .

 

آماده سازی سطح:

سطح مورد نظر ابتدا می بایستی کاملاً تمیز خشک و عاری از هر نوع آلودگی و گرد و غبار ، چربی باشد  (در صورتی که سر شوره زده باشند حتماً باید با استفاده از برس تمیز گردد، برای سطوح سیمانی  جهت تمیز کردن سطح میتوان از واتر جت استفاده نمود در صورت لزوم سطح را با استفاده از پرایمر مناسب ترمیم نموده تا سطحی کاملاً صاف و یکنواخت به دست آید ، در صورت وجود رنگ‌های کهنه آن  را سنباده زده و رنگ های پوسته شده را از روی صفحه پاک نموده و از پوسته نکردن مابقی رنگ مطمئن شوید.

 

روش اعمال:

 1. کیلر نما اکریلیک را در دو لایه بر روی سطح مورد نظر اجرا نموده ، این محصول با نفوذ در تخلخل و ترکهای سطح رنگ آمیزی شده زیری و پر کردن سطوح با قدرت جذب زیاد در مصالحی مانند گچ سیمان آجر آردواز ایرانیت های سیمانی و سطوح معدنی علاوه بر این که چسبندگی بسیار عالی برای لایه نهایی رنگ ایجاد نموده به دوام پایداری و افزایش کیفیت پوشش کمک می کنند .

 

نکات ایمنی:

قبل از استفاده با تولید کننده در خصوص نکات ایمنی محصول مشورت گردد ، اما توصیه می شود در صورت تماس با پوست آن را با صابون و مقادیر زیاد آب شستشو داده و در صورت حساسیت و تحریک بیشتر پوست با پزشک مراجعه کنید.

 

شرایط نگهداری:

به مدت دو سال در محیط سربسته  خشک ، دور ازموزیک نور مستقیم خورشید با تهویه مناسب در دمای ۵ تا ۳۵ درجه سانتیگراد نگهداری شود.

از یخ زدگی رنگ جلوگیری گردد و بعد از مصرف رنگ درب ظرف آن را محکم ببندید