سیلر اردواز

خانه / رنگ نما / سیلر اردواز

انواع سیلر های آردواز (اردواز)

شرح محصول:

از خواص این محصول نفود پذیری بالا ، مقاومت در برابر تغییر دما در سطح زیر و محیط خارجی ، وجود رطوبت بستر و همچنین وجود املاح ، حضور در محیط های قلیای در انواع مصالح ، انواع شرایط آب و هوایی ، چسبندگی بلند مدت رنگ رویه در سطح نما و کلیه سطوح ساختمانی را به مدت طولانی تضمین نماید ، میتوان سیلر اردواز و سفال را بهترین آستری رنگ این محصولات معرفی کرد .

 

ویژگی ها و مزایا :

  • افزایش دوام در سیکل های شستشو ، سایش ، نفوذ آب و مواد قلیایی و مواد شیمایی ( سیلر ضد آب ، ضد رطوبت )
  • سیلر اردواز سفال مقاوم به نم ، رطوبت  محیط ، تغییرات دما ، انواع شرایط مختلف جوی
  • سیلر اردواز سفال منعطف ، دوام بالا
  • سیلر اردواز سفال سریع خشک
  • نفوذ بالا در مصالح معدنی
  • تاب استحکام در برابر تنشهای مختلف در نمای ساختمان
  • افزایش توان سیکل های مقاومتی در برابر باران های اسیدی و آلودگی های محیطی ….

 

لذا محصول سیلر اردواز سفال با توجه به خاصیت نفوذ بسیار بالا و چسبندگی بسیار زیاد به انواع اردواز سفال به خصوص  در  رنگ امیزی اردواز سفال  نما بیرونی ساختمان ، ویلا ، سطوح سیمانی و تمام محیط های بیرونی استفاده می گردد.

 

کاربرد:

در تمام شرایط آب و هوایی کشور ( نواحی گرمسیر مرکزی و جنوب شرقی ، سردسیر غربی و شمال غرب کشور) قابل استفاده میباشد ، فرمولاسیون این محصول به گونه است که مانع از هر گونه جدایش ، تورم ، تبله کردن ، پوسته و ورقه رنگ تاپ کوت میگردد ، به عنوان آستری با کیفیت جهت اجرا نقاشی ، رنگ آمیزی سطوح آردواز ، ایرانیت های سیمانی ، سفالی ، اجری و غیره در خارج ساختمان استفاده نمود .

 

اطلاعات فنی:

پوشش تئوری: ………………….7 متر مربع بر لیتر ( میزان واقعی بستگی به سطح زیرکار ضخامت پوشش و وسیله کاربرد شرایط محیطی دارد )

حالت ظاهری : ………………..مایع

فام : ……………………………بی رنگ

وزن مخصوص :………………. 0.7 الی 1.1 گرم بر سانتیمتر مکعب

ویسکوزیته : …………………..70  واحد کربس

PH رنگ : ۸ الی ۸.۵

زمان خشک شدن سطحی:…….. حداکثر1.5  ساعت

زمان اعمال لایه بعدی:………..حداقل 3 ساعت ( زمان خشک شدن بستگی به جریان هوا دمای هوا میزان رطوبت ضخامت و تعداد لایه ها دارد)

 

تجهیزات مورد استفاده:

قلم مو، غلطت، پیستوله

 

شرایط محیطی:

این محصول را می‌توان در دمای ۱۰ تا ۳۵ درجه سانتیگراد روی سطوح خشک اجرا نمود .

 

آماده سازی سطح:

سطح مورد نظر ابتدا می بایستی کاملاً تمیز خشک و عاری از هر نوع آلودگی و گرد و غبار ، چربی باشد  (در صورتی که سر شوره زده باشند حتماً باید با استفاده از برس تمیز گردد، برای سطوح سیمانی  جهت تمیز کردن سطح میتوان از واتر جت استفاده نمود در صورت لزوم سطح را با استفاده از پرایمر مناسب ترمیم نموده تا سطحی کاملاً صاف و یکنواخت به دست آید ، در صورت وجود رنگ‌های کهنه آن  را سنباده زده و رنگ های پوسته شده را از روی صفحه پاک نموده و از پوسته نکردن مابقی رنگ مطمئن شوید.

 

روش اعمال:

  1. سیلر  مخصوص را بر روی سطح مورد نظر اجرا نموده ، چرا که سیلر با نفوذ در تخلخل و ترکهای سطحی و میکروکرک ها و پر کردن سطوح با قدرت جذب زیاد در مصالحی مانند آجر، آردواز، ایرانیت های سیمانی و سطوح معدنی و سطوح فلزی علاوه بر این که چسبندگی بسیار عالی برای لایه نهایی رنگ ایجاد نموده ثانیا به دوام پایداری و افزایش کیفیت و ماندگاری کمک می کنند .

 

نکات ایمنی:

این محصول بر اساس پایه رنگ رویه متفاوت بوده در موارد پایه آب غیر قابل اشتعال بوده اما در مواردی که بر پایه حلال باشد میبایستی نکات ایمنی رعایت گردد ، توصیه می شود در صورت تماس با پوست آن را با صابون و مقادیر زیاد آب شستشو داده و در صورت حساسیت و تحریک بیشتر پوست با پزشک مراجعه کنید.

 

شرایط نگهداری:

به مدت دو سال در محیط سربسته  خشک ، دور ازموزیک نور مستقیم خورشید با تهویه مناسب در دمای ۵ تا ۳۵ درجه سانتیگراد نگهداری شود.

از یخ زدگی رنگ جلوگیری گردد و بعد از مصرف رنگ درب ظرف آن را محکم ببندید