رنگ و پوشش پایه سیلیکون نمای ساختمان

خانه / رنگ نما / رنگ و پوشش پایه سیلیکون نمای ساختمان

شرح محصول: لاک سیلیکون (پوشش پایه سیلیکون رنگ نمای ساختمان)

این محصول ضمن قدرت نفوذ و مقاومت بسیار بالا نسبت به تغییرات شدید دما ، رطوبت بستر و همچنین وجود املاح،حضور در محیط های قلیای در انواع مصالح ، انواع شرایط آب و هوایی میتواند با حفظ خاصیت تنفش پذیری بستر ،چسبندگی بلند مدت به عنوان رویه ای آب گریز ، ضد گرد و غبار میباشد.

 

ویژگی ها و مزایا :

 • رنگ محافظ نما با خاصیت آب گریزی ، ضد گرد و غبار ،ضد آب با خاصیت تمیز ماندن سطوح سیمانی ، بتنی ، اجری و کلیه سطوح خارجی ساختمان پس از اجرا در دراز مدت
 • مقاومت بسیار بالایی در برابر شستشو ، سایش ، نفوذ آب و مواد قلیایی ( رنگ ضد آب ، ضد رطوبت )
 • رنگ محافظ نما   مقاوم در برابر نور خورشید ، نور ماورای بنفش
 • رنگ محافظ نما  مقاوم در برابر رطوبت ، تغییرات دما ، رطوبت بسیار بالا و انواع شرایط مختلف جوی
 • مقاومت بسیار بالایی در برابر شستشو و خراش داشته
 • رنگ محافظ نما با خاصیت انعطاف پذیر ، دوام عالی
 • رنگ محافظ نما سریع خشک ، دارای  سهولت اجرا
 • رنگ محافظ نما بدون بو نامطبوع
 • رنگ محافظ نما با خاصیت انعطاف پذیری بالا و مقاوم در برابر تنشهای مختلف در نمای ساختمان
 • کاملاً ضد آب و قابل شستشو
 • مقاومت بسیار بالا در برابر تغییرات شرایط آب و هوایی ساخت
 • مقاومت بالا در برابر باران های اسیدی و محیط های قلیایی
 • رنگ محافظ نما مقاوم و ضد آب و ضد رطوبت

 

 

 

لذا محصول کیلر نما اکریلیک با توجه به خاصیت تنفس پذیری و اجازه تبخیر رطوبت و نم محافظت انواعرنگ امیزی نما بیرونی ساختمان ، ویلا و سطوح بتنی و سیمانی ، تمام محیط های بیرونی خصوصا سطوح نمای ساختمان ها پیشنهاد می شود.

 

 

 

 

موارد کاربرد:

 

این محصول در محیط های مرطوب و نمناک با توجه به خاصیت تنفس پذیری سطح ، مانع از تاول ، تبله کردن  رنگ شدهو به عنوانرویه ای با کیفیت جهت اجرا نقاشی ، رنگ آمیزی سطوح بتنی ، گچی ، ابزار گچی ، سیمانی ، آردواز اجری و غیره در داخل و خارج ساختمان استفاده نمود .

 

اطلاعات فنی:

پوشش تئوری: ………………….10 الی 9 متر مربع بر لیتر ( میزان واقعی بستگی به سطح زیرکار ضخامت پوشش و وسیله کاربرد شرایط محیطی دارد)

حالت ظاهری : ………………..مایع

فام : ……………………………بی رنگ

وزن مخصوص :……………… 0.8 گرم بر سانتیمتر مکعب

ویسکوزیته : …………………..55 واحد کربس

PHرنگ :۸ الی ۸.۵

زمان خشک شدن سطحی:…….. حداکثر1 ساعت

زمان اعمال لایه بعدی:………..حداقل 2 ساعت ( زمان خشک شدن بستگی به جریان هوا دمای هوا میزان رطوبت ضخامت و تعداد لایه ها دارد)

 

تجهیزات مورد استفاده:

قلم مو، غلطت، اسپری

 

شرایط محیطی:

این محصول را می‌توان در دمای ۱۰ تا ۳۵ درجه سانتیگراد روی سطوح خشک اجرا نمود .

 

آماده سازی سطح:

سطح مورد نظر ابتدا می بایستی کاملاً تمیز خشک و عاری از هر نوع آلودگی و گرد و غبار ، چربی باشد  (در صورتی که سر شوره زده باشند حتماً باید با استفاده از برس تمیز گردد، برای سطوح سیمانی  جهت تمیز کردن سطح میتوان از واتر جت استفاده نمود در صورت لزوم سطح را با استفاده از پرایمر مناسب ترمیم نموده تا سطحی کاملاً صاف و یکنواخت به دست آید ، در صورت وجود رنگ‌های کهنه آن  را سنباده زده و رنگ های پوسته شده را از روی صفحه پاک نموده و از پوسته نکردن مابقی رنگ مطمئن شوید.

 

روش اعمال:

 1. کیلر نما اکریلیک را در سه لایه بر روی سطح مورد نظر اجرا نموده ، این محصول با نفوذ در تخلخل و ترکهای سطح رنگ آمیزی شده زیری و پر کردن سطوح با قدرت جذب زیاد در مصالحی مانند گچ سیمان آجر آردواز ایرانیت های سیمانی و سطوح معدنی علاوه بر این که چسبندگی بسیار عالی برای لایه نهایی رنگ ایجاد نموده به دوام پایداری و افزایش کیفیت پوشش کمک می کنند .

 

نکات ایمنی:

این محصول بر پایه آب بوده و قابل اشتعال نمی باشد اما توصیه می شود در صورت تماس با پوست آن را با صابون و مقادیر زیاد آب شستشو داده و در صورت حساسیت و تحریک بیشتر پوست با پزشک مراجعه کنید.

 

شرایط نگهداری:

به مدت دو سال در محیط سربسته  خشک ، دور ازموزیک نور مستقیم خورشید با تهویه مناسب در دمای ۵ تا ۳۵ درجه سانتیگراد نگهداری شود.

از یخ زدگی رنگ جلوگیری گردد و بعد از مصرف رنگ درب ظرف آن را محکم ببندید