رنگ نمای سیمانی

خانه / خدمات / رنگ نمای سیمانی

رنگ نمای سیمانی

رنگ نمای سیمانی-بهترین رنگ نمای سیمانی-رنگ نمای سیمانی ضدآب-انواع رنگ نمای سیمانی-بهترین رنگ برای نمای سیمانی-بهترین برند رنگ نمای سیمانی-رنگ نمای سیمانی طرح سنگ-نمای بیرونی رنگ نمای ساختمان سیمانی-رنگ مخصوص نمای سیمانی-رنگ برای نمای سیمانی-رنگ نمای سیمانی ساختمان-رنگ کاری نمای سیمانی در تهران و کرج-رنگ مناسب نمای سیمانی-رنگ آمیزی نمای سیمانی ساختمان-رنگ نمای سیمان سفید-رنگ آکریلیک برای نمای سیمانی-رنگ زدن نمای سیمانی

قطعا جهت انتخاب رنگ نما که یکی از مهم ترین متریال های ساختمان میباشد؛همیشه چالش برانگیز بوده در میان انواع رنگ های نمای سیمانی میبایست رنگی انتخاب گردد که در برابر تمامی عادات جوی مقاومت مطلوب را داشته باشد و در کنار این مسئله زیبایی و رنگی دل نشین داشته باشد.

رنگ نمای ساختمان باعث راحتی بصری و جلب توجه به دلیل زیبایی و جذابیتی که دارد و تنوعی که در تولید رنگ های آکریلیک نما بکارگیری شده باعث انتخاب 100% انواع رنگ برای نمای سیمانی شده است.

رنگ نمای سیمانی دارای انواع مختلف رنگ روغنی و پلاستیکی،رنگ نما سیلیکونی و رنگ های پایه آب آکریلیک میباشد اما در این میان رنگ های آکریلیک همیشه پیش تاز هستند؛در ادامه بخشی از ویژگی های رنگ های آکریلیک نمای سیمانی را بررسی خواهیم کرد.

مصرف رنگ آکریلیک نما یکی از پرکاربرد ترین و رایج ترین رنگ های نمای ساختمان میباشد در حدی که تقریبا آثار مصرف این رنگ در همه جا مشاهده میگردد.

اصولا رنگ های آکریلیک  به صورت تک جزئی و پایه آب ارائه میگردد یعنی برای مصرف آن تنها به آب نیاز دارید و به همین دلیل سهولت اجرای خوب در کنار کیفیت مطلوب و همچنین زمان خشک شدن کوتاهی که دارد باعث محبوبیت این رنگ نما شده است.در واقع مصرف رنگ آکریلیک نه تنها برای نما بلکه در بسیاری از قسمت های ساختمان و حتی رنگ های ترافیکی نیز کاربرد دارد.

ویژگی های رنگ آکریلیک نمای سیمانی چیست؟

  • این رنگ نما به راحتی روی انواع سطوح نما شامل سیمان،آجر،بتن و گچ قابل اجرا میباشد.
  • آکریلیک رنگ نما در برابر مواد شیمیایی و اسید و باز مقاوم است.
  • قابلیت اجرا روی سطوح فولادی و فلزی را دارد.
  • رنگ نما انعطاف پذیر است.

رنگ آکریلیک قدرت کاور و چسبندگی عالی دارد به صورتی که اگر روی آسفالت استفاده شود نیز از آن جدا نخواهد شد.رنگ آکریلیک نما یکی از رنگ های دوستدار محیط زیست است و عوارضی نیز نخواهد داشت؛مصرف این رنگ در خروجی کار نما تاثیر مستقیم دارد زیرا در برابر آب باران و عوامل جوی مقاوم است و پوسته پوسته نخواهد شد.اگر در  نمای ساختمان میبایست از رنگ بهره گیری شود خیلی بهتر است در میان انواع رنگ نما از آکریلیک نما استفاده کنیم و شاهد کیفیت بسیار بالا و زیبایی فوق العاده جذاب و درخشان این رنگ نمای سیمانی باشیم.

مجموعه الوان پوشش تهران با بیش از یک دهه تجربه تخصصی آماده ارایه خدمات به سراسر کشور میباشد لازم به ذکر است محصولات این شرکت دارای گواهی تضمین کیفیت 5 ساله میباشد .